• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • MERCAN MEDİKAL
    • HERŞEY SAĞLIKLA BAŞLAR

Hakkımızda

Mercan Medikal, tıbbi diagnostik, Arge ve gıda analizi alanında  önde gelen firmalarından biridir.Tıbbi diagnostik ürün aralığı herhangi bir hastane laboratuarının gerek cihaz, gerekse reaktif bazında ihtiyaç duyabileceği her şeyi hemen hemen tümüyle karşılayabilecek çeşitlilikte ve uygunluktadır. Firmamız bugün, kendi pazarın kendi alanında yetkin ve saygın bir yer edinmiş 20 civarında firmanın bayiliğini yapmaktadır.

Firmamız bugün 10'na yakın personeli  ile müşteri isteklerine kısa zamanda yanıt verebilmektedir.

Firmamız, Sağlık Bakanlığı Yetkili Satıcı Belgesi, TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi ile Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Satış Sonrası Hizmetleri Yeterlilik ve  ISO 9001 : 2008 Belgesine sahip olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Tıp, ziraat ve gıda alanında bir diagnostik ürün tüketicisi veya potansiyel müşterisi olarak Web sitemizi incelediğinizde, Mercan Medikal'in mevcut ürünleriyle size ne kadar yakın olduğunu görebilirsiniz. İnanıyoruz ki, ihtiyacınız olan ya da ilgi duyup da daha öte bilgi isteyebileceğiniz belirli ürünlerle mutlaka karşılaşacaksınız.

 

 

 Size hizmet, hizmetlerimizi kalıcı kılmak en büyük mutluluk ve övünç kaynağımız olmuştur ve her zaman da olmaya devam edecektir.

 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret53479
KAMPANYALARIMIZ

KAN GRUBU AB+D TAKIM SADECE 25 TL SON GÜN 30.12.2015